Conex.sk
Produkty
Výťahové komunikátory
2N® Lift8
Audio jednotky |
Partnerské stránky

2N® LIFT8 - AUDIO JEDNOTKY

2N® Lift8 - audio jednotky do kabíny výťahu
2N® Lift8 Kabínová hláska - COP verzia 2N® Lift8 Kabínová hláska - COP verzia, káblová 2N® Lift8 Kabínová hláska - Kompakt (montáž na stenu) 2N® Lift8 Kabínová hláska - bez tlačidla (montáž zároveň so stenou)
obj.č. 918610E obj.č. 918610XE obj.č. 918613E obj.č. 918618E
Kabínová hláska
- univerzál

 
Kabínová hláska
- univerzál

(káblová verzia)
Kabínová hláska
- kompakt

(montáž na stenu)
Kabínová hláska
- bez tlačidla

(montáž zároveň so stenou)
Elektronika hlásky pre montáž do kabíny výťahu, vrátane reproduktoru a mikrofónu (handsfree). Svorky pre pripojenie všetkých predpísaných prvkov a vstup signálu otvorenia dverí.


Elektronika hlásky pre montáž do kabíny výťahu. Obsahuje LED, mikrofón a reproduktor pripojené na samostatných kábloch.

Robustná hláska, odolné provedenie, s tlačidlom ALARM vrátane označenia pre nevidomých a piktogramov (tvrdené sklo). Montáž na povrch steny kabíny. Jednoduchá inštalácia (stačí pripojiť dvomi vodičmi).

Elektronika hlásky pre montáž do kabíny výťahu, 1,5 mm nerezový kryt, antivandal prevedenie. Tlačidlo ALARM od výťahu sa dá dvojdrôtom prepojiť s audio hláskou pre núdzovú komunikáciu. Kryt obsahuje piktogramy a inštrukcie.
2N® Lift8 - audio jednotky Fireman
2N® Lift8 Fireman jednotka - kľučka + 1 tlačidlo 2N® Lift8 Fireman jednotka - 1 tlačidlo 2N® Lift8 Fireman jednotka PCB - kľučka + 1 tlačidlo 2N® Lift8 Fireman jednotka PCB - 1 tlačidlo
obj.č. 918615E obj.č. 918615ZK obj.č. 918619E obj.č. 918610FZK
Požiarna hláska
(Fireman jednotka - kľučka + 1 tlačidlo Push to talk)
Požiarna hláska
(Fireman jednotka
- 1 tlačidlo Push to talk)
Požiarna hláska PCB
(Fireman jednotka PCB - kľučka + 1 tlačidlo)
Požiarna hláska PCB
(Fireman jednotka PCB
- 1 tlačidlo)
Fireman jednotka zaisťuje komunikáciu medzi kabínou požiarneho výťahu a nástupišťom hasičov podľa normy EN81-72. Aktivujete ju prepnutím trojúholníkového spínača do polohy „1“ a stlačením tlačidla „TALK“ následne umožníte komunikáciu do kabíny výťahu. Podpora od verzie firmwaru pre 2N® Lift8 č. 1.6.0. Fireman jednotka zaisťuje komunikáciu medzi kabínou požiarneho výťahu a nástupišťom hasičov podľa normy EN81-72. Komunikáciu do kabíny výťahu umožníte stlačením tlačidla „TALK“. Podpora od verzie firmwaru pre 2N® Lift8 č. 1.6.0.2N® Lift8 - audio jednotky umiestňované mimo kabíny výťahu
2N® Lift8 - hláska do strojovne 2N® Lift8 - hláska do šachty na a pod kabínu 2N® Lift8 - hláska Voice Alarm Station Set 2N® Lift8 - hláska šachta antivandal
obj.č. 918611E obj.č. 918612E obj.č. 913662ESET obj.č. 918617E
Hláska strojovňa/dispečing Hláska šachta Hláska Voice Alarm Station Set Hláska šachta - antivandal
Hláska pre umiestnenie do strojovne/dispečingu, vrátane sirény a klávesnice. Umožňuje komunikovať s akoukoľvek ďalšou hláskou v celej zostave a bez PC programovať nastavenie centrálnej jednotky (918600E). Táto hláska môže byť nastavená ako spoločná pre viac výťahov.


Hláska pre umiestnenie do šachty alebo na strechu kabíny. Vyznačuje sa robustným krytom v žltej farbe. Režim handsfree, tlačidlá Alarm a trifónia, indikačné prvky. Nie je určená pre použitie v kabíne.
Hláska je určená pre zaistenie núdzovej komunikácie zo strechy kabíny alebo z priestoru pod kabínou na dopredu nastavené telefónne číslo. Jedná sa o lacnejší variant audio jednotky pre výťahový komunikátor 2N® Lift8. Neumožňuje zostaviť konferenčný hovor v rámci šachty a nie je zobrazená v servisných nástrojoch. Jednotlačidlová, vysoko odolná audio jednotka. Zaisťuje komunikáciu zo šachty na dispečing. Vďaka IP krytiu IP65 a IK10 sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči prachu, vode a vandalizmu.

Interkomy 2N® Helios IP Base
Mobilná kancelária 2N® OfficeRoute
Komunikačný systém pre výťahy 2N® Lift8
Produkty 2N na YouTube